MATEŘSKÁ ŠKOLA LUŽICKÁ

Mateřská škola Lužická V Olomouci je sídlištní MŠ, s kapacitou 115 dětí která se sloučila s MŠ Rooseveltova v roce 2005 a stala se jejím odloučeným pracovištěm. Je čtyřtřídní s celodenním provozem. Mateřská škola je kompletně nově vybavena nábytkem, hračkami,pomůckami  a také  má nově  vybavenou školní zahradu s dětskými hracími prvky. Tato MŠ  pořádá Dny dětí,zahradní a Mikulášské slavnosti, diskotéky pro děti, rodiče i ostatní veřejnost.

Vánoční focení

Ve dnech 17., 19. a 20. 10. 2022 proběhne v MŠ focení dětí. Focení bude začínat již v 7:30. Prosíme rodiče, aby dodržovali harmonogram, který je vypsán na nástěnkách v šatnách každé třídy. Děti posílejte oblečené již v tom, v čem se mají fotografovat....

Logopedická depistáž

Ve dnech 12. a 13. 10. 2022 proběhne v MŠ logopedická depistáž. Všichni rodiče, kteří mají o tuto depistáž zájem musí vyplnit žádost a odevzdat ji své učitelce.

Přihlaste se k odběru novinek a aktualit

Byli jste přihlášeni k odběru novinek.