Vzkaz pro všechny Medvídky

Publikováno:
07.04.2020

Naši malí, milí Medvídci... už se nám po vás moc, moc stýská, moc se na vás těšíme a myslíme na vaše zápisy do základní školy. Snad doma maminky a tatínky moc nezlobíte. Pokud se nám chcete pochlubit nějakou fotečkou co v karanténě děláte, nebo jak si třeba malujete, stříháte, nebo sportujete pošlete obrázek na email : misa.cubikova@seznam.cz, já to paní učitelce Lence a Simonce přepošlu. A schválně vyzkoušejte své rodiče, jestlipak vědí jak se jmenují třeba jarní kytičky, o kterých  jsme si spolu povídali a taky jestli znají názvy domácích  zvířátek a jejich mláďátek...to jsem moc zvědavá, jestli to budou umět a znát, protože vy to jistě umíte.

Těsíme se na Vaše výtvory i fotečky, a hlavně se moc těšíme, až si zase budeme spolu hrát a cvičit a povídat a malovat a.....prostě až budeme zase spolu v naší školičce. Mějte se moc krásně a buďte hodní.

Vaše paní učitelky Míša, Lenka a Simonka