Vzkaz 2 Pro Medvídky

Publikováno:
30.04.2020

Naši Meďánci,

je nám  po Vás čím dál více smutno a už se nemůžeme dočkat, až se zase potkáme ve školce. Hodně z Vás nám poslalo obrázky a fotečky, co děláte doma s maminkou a tatínkem,  jak si cvičíte ruku malováním, vystřihováním a podobně. Musíme Vás za to moc pochválit. Během doby, kdy jsme se neviděli se z Vás, z většiny,stali skoroškoláci. Určitě už víte kam na základní školu půjdete. Těšíme se, až nám o tom povíte ve školce. Doufám, že jste vyzkoušeli rodiče, jestli znají názvy jarních kytiček a domácích zvířátek.....Určitě to maminkám a tatínkům šlo. Teď mám pro Vás důležitou informaci. Maminky budou mít svátek, 10.5. bude Den matek. Ve školce jsme maminkám chtěli dát k svátku besídku.Tu ale letos bohužel nestihneme. Domluvte se se staršími sourozenci, nebo s tatínkem a maminku něčím krásným překvapte a hlavně jí nezapomeňte říct , jak moc ji máte rádi.  Určitě  si pamatujete na nějakou pohádkovou písničku (které jsme měli na besídku nachystané)  a k dárku ji mamince zazpívejte. A když nám pošlete fotečku jak přejete mamince, nebo co jste jí nachystali, budeme moc rádi.Ve školce máte udělaný keramický dáreček, který doděláme, až se zase ve školce potkáme.

Naši Medvídci, nezapomeňte, že už jste velké děti, pomáhejte rodičům doma, třeba tím, že si po sobě uklidíte. Namalujte si obrázek, jak jdete k zápisu, a ten, až nám otevřou školičku, doneste. Uděláme si z  těchto výkresů nástěnku.

Užívejte si krásných jarních dnů, dávejte na sebe pozor a snad se už brzy potkáme v naší třídě "Medvídků"

Vaše paní učitelky Míša, Lenka a Simonka